KONKURSY POZOSTAŁE

28 listopada 2017 r.IX Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego

Odbył się szkolny etap IX edycji Dzielnicowego Konkursu Języka Angielskiego, organizowanego przez Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich przy ul. Majdańskiej 30/36. Konkurs jest objęty honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Miasta Stołecznego Warszawy, Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego. Do finału zakwalifikowali się czterej uczniowie Technikum Spożywczo-Gastronomicznego im. Jana Pawła II: Aleksandra Świć (kl. IF), Piotr Wilczyński (kl. IC), Damian Kołbuk (kl. IIIBC) i Daniel Pawłowski (kl. IIIBC). Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

21 października 2017 r.

Uczennice naszej szkoły Sara Frączek z klasy IVEF i Klaudia Wielądek z klasy IIB wzięły udział w Przeglądzie Osieckowym „Taką nas ścieżką poprowadź”. Znalazły się w gronie osób zafascynowanych twórczością Agnieszki Osieckiej.

Uczestnicy śpiewali znane piosenki autorki lub inspirowani jej utworami pisali wiersze. Sara zajęła II miejsce w etapie literackim pisząc tekst pt. „Osiecka, to jest to”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

29 września 2017 r.

Obchodziliśmy w naszej szkole VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.Większa część uczniów wzieła udział w zawodach polegających na rozwiązywaniu łamigłówek logicznych. Do zabawy przyłączyli się także niektórzy nauczyciele wśród nich Pani Dyrektor.

Najlepsze wyniki uzyskali:

KLASY IV
- Wioletta Zwierzyńska
- Marta Weber

Do wiedzy przez zabawę. Organizatorzy gratulują umiejętności oraz niekonwencjonalnego spojrzenia na matematykę, życząc sukcesów w dalszej nauce.