"KOMPETENCJE ZAWODOWE DROGĄ SUKCESU"

1. Harmonogram staży
  2. Program staży
  3. Przedsiębiorstwa przyjmujące na staż
  4. Wzór dzienniczka praktyk

WNIOSEK O WYPŁATĘ STYPENDIUM Z TYTUŁU ODBYCIA STAŻU ZAWODOWEGO - do pobrania

Kurs kelnerski

Kurs carvingu

Kurs barista

Kurs z inicjatywności, przedsiębiorczości i poradnictwa

Warsztaty gastronomiczne w Macro CASH&CARRY.

Kurs barman

Teoria przedmiotów zawodowych gastronomicznych

Teoria przedmiotów zawodowych cukierniczych

24  marca 2015 r.  Podsumowanie projektu

We wtorek zakończył się pierwszy etap projektu wpółfinansowanego ze środków Unii Europejskiej „Kompetencje zawodowe drogą do sukcesu”, którego celem jest podniesienie atrakcyjności i jakości nauczania w naszej szkole.  Z tej okazji odbyły się trzy konkursy: kulinarny - na najsmaczniejszą potrawę wielkanocną, cukierniczy - na najpiękniejszy mazurek i z zakresu obsługi konsumenta - nakrywanie stołów do wylosowanego menu. W jury technicznym i degustacyjnym zasiadały zaproszone osoby z Urzędu Miasta, Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze oraz Dyrekcje i nauczyciele naszej szkoły. Po ocenie wizualnej i organoleptycznej swoje wyróżnienia przyznali także uczniowie naszej szkoły. Laureatami zostali: Monika Luśnia, Michał Mikołajczyk, Kowalewski Jakub (kulinarny), Wądołkowska Aleksandra, Bobruk Magdalena, Marczyk Aleksandra (cukierniczy), Białek Julia, Parobczy Dariusz i Jakubiak Małgorzata (kelnerski).